Strona główna Coś o nas Zespół Nasza muzyka - Hard Poetry Nasza poezja - Poetry Foto galeria
Polecamy Kontakt Księga gości Info o stronie
ByĆ MORZE?
...Dzisiaj jest czas, jesteś Ty, jestem ja...
Aktualności
Witajcie, witajcie, witajcie !!! Dawno nic nowego się tu nie pojawiło, ale śpiączka internetowa nie oznacza wcale śpiączki artystycznej (wbrew opini, że co nie istnieje medialnie, nie istnieje wcale). Ale pokolei spróbuje streścić tą 2 letnią "dziurę" informacyjną. Choć prawdą jest, że zespół zgodnie z założeniem, po wydaniu płyty "Pięć lat później" (2005) zawiesił działalność, to wciąż aktywny muzycznie jest Danielo ze swoim projektem pod tą właśnie nazwą. I choć także jego druga solowa płyta "Dwie bajki, puenta i coś jeszcze..."(2006) miała być przejściem na emeryturę, to jednak żar tlący się w sercu nie zgasł i wciąż przypominał do czego służą struny w gitarze. Chyba też dobry Bóg wlał nowe pragnienie w serca większąści osób z BM i dzięki tej łasce nasze drogi znowu się spotkały, aby na nowo służyć, grać, śpiewać i uwielbiać naszego Pana. Tym razem już nie jako zespół Być Morze?, ale swobodny projekt. Taką możliwość znaleźliśmy we wspólnocie Hallelu Jah, na której orbicie od wielu lat jest Danielo. Założeniem było przygotowanie raz w miesiącu oprawy muzycznej do Eucharystii wspólnotowej, połączonej z modlitwą uwielbienia. Zaczynaliśmy w trójkę - Danielo(git, voc), Marzenka(voc) i Jaśko(git, sax). Natomiast już od 09.2008 na zaproszenie Danielo pozytywnie odpowiedziały Madzia(voc), Ela(dżamba) i Kasia(voc, skrzypce). Przez kolejne miesiące namacalnie odczuwaliśmy błogosławieństwa i prowadzenie Pana, co tym bardziej "uskrzydlało" i motywowało do dalszej pracy i służby. Od 04.2009 nastąpiło kolejne wzmocnienie ekipy i z zaproszenia postanowili skorzystać - Michał(flety) i Marek(dżamba). Całość projektu aranżuje Danielo, a fundamentalną zasadą uczestnictwa w nim jest pragnienie służby Bogu. To pragnienie jest też łaską od Pana i wygląda na to, że jest dalej gorące, bo wszyscy chcą dalej grać, śpiewać i uwielbiać Pana po wakacyjnej przerwie. Bogu niechaj dzięki będą!!! Pozdruffka ;)
Wiadomość dodana 29.06.2009r.

Witajcie !!! Dzięki uprzejmości naszego wspaniałego admina (Wodza) w dziale NASZA MUZYKA znajdziecie opis nowej płyty Danielo. Zapraszamy i pozdrawiamy !!!
Wiadomość dodana 8.01.2007r.

Witajcie ;-) Wraz z życzeniami noworocznymi informujemy, iż nowa płyta Danielo jest już ukończona !!! Niebawem jej opis znajdziecie w dziale Nasza Muzyka, oczym damy znać. Pozdrawiamy gorąco !!!
Wiadomość dodana 1.01.2007r.

Witajcie !!! Nowa płyta Danielo na ukończeniu !!! Co o niej wiadomo? Otóż kilka informacji możemy zdradzić ;-) Płyta nazywać się będzie: "Dwie bajki, puenta i coś jeszcze...". Znajdzie się na niej 11 piosenek, 2 utwory instrumentalne oraz 5 krótkich motywów instrumentalnych, oddzielających poszczególne części płyty. Płyta została nagrana w tym samym składzie, co "Nie trać nadziei na miłość" czyli: Kasia, Jaśko i Danielo. Niedługo kolejne informacje ;-) Pozdrawiamy
Wiadomość dodana 8.12.2006r.

Witajcie. Danielo nagrał swe wokale, które to zostały juz obrobione. Efekt może zaskakiwać, ale mam nadzieję, że się spodoba. Teraz pozostaje wszystko zmixować i pokleić ;-) Przy dobrych wiatrach płyta będzie gotowa przed końcem roku. Pozdrawiam ;-)
Wiadomość dodana 26.11.2006r.

Witajcie ;-) Wszystko idzie zgodnie z planem. Jasiek nagrał swoje partie, za pomocą gitar maści wszelakiej ;-) Teraz trza to obrobić i dopasować do reszty. Tym samym zostały tylko wokale, które to zostaną nagrane w listopadzie (jak się uda). Pozdrawiam serdecznie ;-)
Wiadomość dodana 31.10.2006r.

Kolejne wieści z obozu solowej płyty Danielo ;-) Swoje partie skrzypcowe nagrała już Kasia. Pod koniec miesiąca uwieczniona zostanie wesoła twórczość(tj. solówki) Jaśka. Pozdrawiam ;-)
Wiadomość dodana 13.10.2006r.

Witajcie !!! Po krótkich problemach technicznych nasz serwis znowu działa poprawnie. ;-) Z najnowszych informacji, którymi chce się z wami podzielić to ta, że druga solowa płyta Danielo najprawdopodobniej ukaże się jeszcze w tym roku. Informacje w tym temacie będą ukazywaly sie na bieżąco. Póki co pozdrawiam. Z Panem B. (Do)
Wiadomość dodana 27.09.2006r.

JUŻ JEST !!! Nasza nowa płyta "Pięć lat później" ujrzała światło dzienne. Zapraszam więc do działu NASZA MUZYKA. Tam znajdziecie jej opis ;-) Ja natomiast korzystając z okazji chciałbym podziękować wszystkim, którzy przez te pięć lat byli z nami, wspierali nas swoją modlitwą i pracą. Niech Wam dobry Bócek błogosławi. Pozdrawiam Was serdecznie - Danielo
Wiadomość dodana 28.06.2005r.

Zgodnie z obietnicą pod koniec czerwca przedstawimy naszą nową płytę "Pięć lat później" !!!! ;-) Już wkrótce więcej szczegółów. Natomiast druga solowa płyta Danielo ukaże się dopiero pod koniec roku. Pozdrawiamy ;-)
Wiadomość dodana 17.06.2005r.

Zobacz następne wiadomości

« 1 2 3 4 5 6 »